KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13546133
nr 1354 6133
Boris Ottenberg
(1891-1946), Sverige
Oljemålning, Fält. Signerad, daterad -40. Olja på pannå, 23x30 cm
Boris Ottenberg, svensk målare född 1891, död 1946.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:34:42
500 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr